Soydan Bana Kalan Kötü Büyüler Var mıdır?

Soydan Bana Kalan Kötü Büyüler Var mıdır?

Örneğin geçmiş zamanda dedeniz birine bir kötülük yapmıştır ve birileri ona beddua büyüsü yapmıştır. Ya da anneniz hamileyken kötü ruhlu kimseler annenize büyü yapmıştır veya çok çok uzak zamanda sülalede bir yerde yapılan bir büyü vardır ve bu hiç fark edilmediği için büyü bozma işlemine gidilmediyse o büyü kişinin ölmesiyle bazen kaybolmuyor ve soydan soya aktarılıyor.

Örneğin anne hamileyken ona büyü yapılmışsa annenin içindeyken büyülenmiş olarak dünyaya geleceksiniz anlamına gelmektedir. Ya da annesi o bebeği sütü ile besleyecektir o da bir geçme sebeptir. O yüzden doğuştan bir bereketsizliğin kısmetsizliğim var küurtulamıyorum bir türlü diyorsanız mutlaka sülaleden gelen büyü olup olmadığını araştırın.

İşinde uzaman bir medyuma gitti iseniz o medyum zaten size bakım yapar yapmaz sülaleden kalan bir büyü olup olmadığını anlayacaktır. Ve ona göre bir ritüel izlenir. Tek tavsiyemiz artık herkesin bildiği üzere lütfen ofisi olan yeri yurdu medyumları tercih edin. Çünkü verdiğiniz emeğin ve paranızın boşa gitmesini asla istemeyiz.

Sevgi ve şifa ile kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir