Şifa veren Rabb ! Medyum Hocalar Sadece Vesiledir

Yıllardır bitmek bilmeyen problemlerim ve bunun yanı sıra oluşan bitmek bilmeyen şanssızlık.  Ama her zaman mı bana gülmez bu hayat. Her zaman mı şanssızlık benden yana. Artık bu gidişe bir dur demek lazımken neler yapabileceğime dair uzun bir yolculuğa çıktım. Ne yapsam da araştırsam, ne etsem de bu sorunuma bir son versem diye epeyce derinlerden düşüncelere girdim.

En sonunda manevi yardım almaya karar verdim. İnternetten araştırmaya başladım en iyi medyumlar kimdir, ehli hocalar nerededir diye. Karşıma yüzlerce örnek çıktı. Seçim yapmak ve neyin ne olduğunu anlamak oldukça zordu. Bu defa da gerçek hayatla olan bir düz mantık yürütmeye başladım. Her şey Allah’ın izniyle değil midir. O halde medyum hocaların elinde değil tamamıyla Allah’ın izniyledir bir şeyleri değiştirmek. Peki medyum hocalar ne işe yarar işte burada da manevi şifa uzmanları veya bir yol gösterici olarak devreye girerler. Bir nevi sorunların çözümü için profesyonel yardım gibi düşünün.

Evet görüştüğüm medyumların bir çoğu kesin hallederiz, garanti çözüm diye oldukça iddiaları kelimeler sarfettiler. Bu olacak şey değildi. Hayattın kendisi bile pamuk ipliğine bağlı. Nasıl kesin ve garanti olabilir ki. Sadece çalışma ve emek verebilir bir medyum. Öyle laflar eden medyumlardan uzak durmak lazım bunu sizlere kesin ve net olarak burada uyarmak istedim. Birde sahtekar medyumlar, dolandırıcı medyumlar diye yine bir garip yazıların içinde bulundum. Yine pes dedim artık. Bunu yapan yine bizleriz. Herkesin her dediğine inanmamak lazım. Anahtar kelime burada da yine Allah’ın izniyle olacaktır.

En sonunda kadıköyde olan medyum sedat demirel adında bir medyum hocayla görüştüm. Baktım hoca hakikaten ilimi kişiler üzerinde uygulayan biri. Ve geleceği de kesinlikle bağıra bağıra Allah’ın iznine bırakan bir üstad. Kendisinin düzgün bir kişiliğe sahip olmasıyla beraber de bu işin gerçekliğni ortaya koyuyor. Şimdi hem ilim sahibi gerçek medyum hoca hem Allah’ın izinden ayrılmayan ve bunu oldukça önemseyen bir hoca bulunur da yardım alınmaz mı. Elbette koşa koşa seve seve çalışırım.

Sonra lafım ona dolandırıcı medyumlara gelince de lütfen birazda şu yazdıklarımı okuyun ve kendinize çizelge verecek kadar fazla şeyler yazdım ben. Umarım az da olsa bir şeyler anlatabildim.

Bu arada gerçek medyum sedat hocanın güvenilirliğinden yararlanmak üzere olan sahte medyum sedat hocalar türemiş vaziyette. Lütfen gerçeğini sahtelerden ayırmayı da unutmayınız.

3 yorum

  1. İŞLERİM RAST GİTMİYORDU.BÜTÜN HAYATIM TEPE TAKLAK OLDU.İŞ HAYATIMDA BORÇ BATAĞINA BATTIĞIM YETMEZMİŞ GİBİ ÜSTÜNE Bİ DE KARIM EVİ TEKEDİP GİTTİ .SANKİ LANETLENMİŞ GİBİYDİM. BİR ARKADAŞIM BENİ SEDAT HOCAYLA TANIŞTIRDI.HOCAYA OLANI BİTENİ ANLATTIM, BANA KARA BÜYÜ YAPILMIŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM.KARA BÜYÜ BOZMA ÇALIŞMAMIZ BAŞARIYLA SONUÇLANDI.HEM İŞLERİM YOLUNA GİRDİ HEM KARIM EVE DÖNDÜ.BU MUHTEREM ZAT SEDAT HOCAYA MİNNETTARIM.

  2. amcamın kızı bana misafirliğe gelmişti aradan 5 gün geçti kızda tuhaf tuhaf haller olduğunu farkettim aniden gülüp aniden sinirleniyor durduk yere mide bulantısı yaşıyor birden baş dönmesi derken takatsiz bir halde bir köşeye geçip oturuyodu aklıma bunu bi hocaya götürmek geldi araştırdım kendi çapımda öok iyi olduğunu duyduğum nefesi kuvvetli iyi bir hocaya götürdüm, hoca amca kızına bir kaç soru sorup ona bakım yaptı üç harflilerin musallatına uğradığını söyledi .vakit kaybetmeden çalışma içine giren hocamın büyük uğraşı sayesinde bu kızı bu musallatlardan kurtardık .gönül rahatlığıyla evine yolladım .

  3. esim gece gunduz demeden kabuslar goruyo sureklı her bır seyden korkuyodu ara ara cıglık cıglıga bagırıp elınde ne varsa fırlatıp atıyodu bıraz arastırma yaptım ve sedat hocanın ısmıne rastladım esımı alarak hocanın ofısıne gıttım hocam bazı okumalar yaptı sonrasında bızede okumlar vererek eve yolladı daha ılk uc gunde esımde bır rahatlama farkettım uykusu duzene gırmeye basladı yuzu gulmeye basladı Allah razı olsun su sedat hocadan calısma bıtene kadar esımı ıyılestırecegınden tamamen emınım Allah sedat hocayı basımızdan eksık etmesın.amın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir