Safran Büyüsü

Safran Büyüsü

Safran mürekkebi ile büyü yapıldığını duymuşsunuzdur. Bugünlerde sahtekar medyumlar muska dahi yazarken klasik mürekkep kullanıp o suyu insanlara içirmeye çalışıyor. Oysa ki ne kadar tehlikeli olacağını tahmin edersiniz.

Safran mürekkebi şaman ritüellerinde de kullanılırdı çünkü şifalandırma etkisi vardır.

Muska Yazma Da Safran Mürekkebi

Muska yazan hocalar, ya da tılsım yazan medyumlar eğer alanında uzman medyumlarsa bunların kesinlikle safran mürekkebi ile yazılacağını bilir. Çünkü geçerliliği o şekildedir.

Safran Hangi Büyülerde Kullanılır?

Papaz büyülerinde , ayırma büyülerinde ve bağlama büyülerinde kullanılması büyünün etkisini arttırır. Ancak safran kullanıldığı zaman büyü de kullanılan deriler hayvan veya insan kemikleri açıkta bırakılmamalı kesinlikle toprağa gömülmelidir. Garantili medyum kesinlikle böyle olması gerektiğini size baştan söyler zaten.

Safran İle Bozulan Büyüler

Safran sadece büyü yapmak için değil büyü bozan medyumlar tarafından da kullanılır. Etkili olduğu büyüler papaz büyüsü ve bağlama büyüsüdür. Bunları bozarken kullanılması önemlidir. Cadılık kitaplarında da tılsımları safran ile yazıldığı bilinmektedir.

1 yorum

  1. MEDYUM ELİFE HOCANIN HAKKINDA YAPILAN YORUMLARI OKUYARAK, ELİFE HOCA İLE EŞİMLE, BANA YAPILAN PAPAZ BÜYÜSÜNÜ BOZDURMAK İÇİN ÇALIŞTIM. O KADAR YARDIMCI OLDU VE BÜYÜYÜ O KADAR HIZLI BOZARAK BİZİ RAHATLATTI Kİ ,KENDİSİNE SIRF BU YÜZDEN MİNNETTAR KALDIM VE BİR ÇOK TANIDIĞIMI YÖNLENDİRDİM. EĞER SİZ DE ELİFE HOCAYLA ÇALIŞMAK İSTERSENİZ 541 232 23 33 TEN ARAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir