Medyum

İnsanların göremediği ancak var olduğu bildiği şeyler, hayatının her anında onu yönlendirir ve duygularında etkiler oluşturur. Her ne kadar görünen bir olgu olmasa da gizli ilmin gücü de tarih boyunca insan yaşamına etkin bir şekilde yön vermiştir. Gizli ilim, ruhlar alemi ile iletişime geçebilme ve güçlerini yönlendirebilmeleri noktasında doğuştan gelen kabiliyete sahip olan kişiler medyum olarak adlandırılır. Bu kişiler özellikle de gizli ilmin çok eski çağlardan gelen birikimine ilişkin olarak üst seviyede uzmanlığa sahip olduğu gibi aynı zamanda da doğuştan gelen kabiliyetleri ile diğer alemlerle iletişime geçerek, gizli ilmin gücünü insan arzuları ve beklentileri doğrultusunda etkin bir şekilde yönlendiriyor. Böylelikle insanların her zaman istediklerine ve hedeflerine daha basit şekilde ulaşabilmelerine, zorluklardan daha kolay şekilde çıkabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Gerçek Medyum Nasıl Belirlenir?

Tarih boyunca olduğu gibi günümüz modern yüzyıl dünyasında da gizli ilmin önemli gücüne ilişkin olarak son derece yoğun bir ilgi bulunuyor. İnsanlar açısından he zaman önemli avantajlar ve kolaylıklar sağlaması nedeni ile oldukça yoğun şekilde ilgi göstermekte olduğu için modern çağda da insanların niyet ve duygularını istismar etmek isteyen kötü niyetli kişiler bulunuyor. Bu durumun gizli ilim alanında oluşturduğu güvensizliğin kırılması noktasında ise gerçek medyumlar çok önemli bir rol üstleniyor. Gizli ilmin gücü ile arasındaki bağlantı ise gerçek bir medyum aracılığı ile sağlanmaktadır. Medyumlar, gizli ilim uzmanlıkları ve doğuştan gelen kabiliyetleri ile her zaman çok kısa süreler içerisinde etkilerinin görülebileceği büyü ve tılsım çalışmaları gerçekleştirebilmektedir.

Günümüz Türkiye’ sinde güvenilir bir büyü çalışmasından yararlanabilmek isteyenler için sertifikalı ve belgeli medyum hizmetleri bulunuyor. Resmi olarak faaliyet göstermekte olan ofislerde, yüz yüze görüşmeler gerçekleştirerek, büyü ve tılsım gibi gizli ilmin tüm avantajlarından yararlanabilmenize yardımcı olacak çalışmalar yaptırabilirsiniz. Çok kısa zaman dilimleri içerisinde etkilerini görebilmek mümkün olurken, resmi ve sertifikalı hizmetleri ile de son derece ciddi bir güvenirlilik oluştururlar. Bu sayede de en hızlı şekilde en doğru sonuca ulaşmak isteyenlerin mutlaka sertifikalı ve belgeli medyumlara başvuru gerçekleştirmesi önerilmektedir.

2 yorum

  1. Benim üstüme papaz büyüsü yapılmış bozdurmak için çok yer dolaştım çare bulamadım.Bu arada büyünün etkisinden midir nedir işlerim rast gitmiyor çabuk öfkeleniyorum çevremdeki herkesi kırıp geçirir bir haldeyim.Beni iyileştirecek bu büyünün etkisinden kurtaracak işinde ehil gerçek bir medyum arıyorum.Ben medyumum diyenler değil gerçek medyum olanlar bana yazsın.Sabırsızlıkla mesajlarınızı bekliyor olacağım.Saygılar.

  2. Köyden şehre taşındım.Eşyalarımı yerleştirirken hurçların içinden eski kağıtlara sarılı içinde eski yazılar olan kağıtlar buldum.Çok korktum.Bismillah deyip kağıtları açıp baktım anlamlarını bilmediğim bişeyler yazıyodu.Gerçekten çok korktum,bunu kim neden yapsın neden benden habersiz eşyalarımın arasına koysun neden bu işi gizli tutsun demek ki iyi niyetle yapılmış şeyler değil.Eşimden gizli bu kağıtların içeriği hakkında bilgi toplamaya başladım.Sonunda öğrendim.Eşimle benim aramın açılması bizim boşanmamız için yazılmış bunlar.Hata yapmadan bu kağıtların etkisini ortadan kaldırıp bu kağıtları da yok etmem gerektiğini düşünerek yanıma yengemi alarak bir medyum arayışına girdim.Hata lüksüm yoktu onun için seçtiiğim medyumun başarılı biri olması lazımdı.Yengemle beraber bulduğumuz medyum bizim işimizi güzel bir şekilde halletti.O gün evimde daha huzur vardı,eşim çocuklarım sanki daha rahatlamış gibiydiler.Bende bu şekilde o kağıtlardan kurtulmanın vermiş olduğu rahatlıkla işime gücüme yöneldim,evin hanımı olmak malum çok zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir