Medyum Tavsiyeleri

Medyum Tavsiyeleri

Fransızca kökenli olan medyum kelimesi, batı toplumlarında gelecekten haberler verebilen, ruhlar alemiyle ilgili çalışmalar yapan, büyücülükle uğraşan kişilere verilen isimdir. Bizim kültürümüzde ve daha doğru bir söylemle inanç sistemimizde ise gelecekten haber verme, kehanette bulunma gibi işlemler büyücülükle eşdeğer olarak görülür. Büyü yapmak ve büyü işleriyle uğraşmak da islam inançlarına ters düşer.

Zamanla medyum kelimesi, bizim kültürümüzde de falcılıkla uğraşan, kehanette bulunan, çeşitli düzenbazlıklar gizemli işler yaptığına insanları inandıran kişilerin yanında, gerçekten havas ilmiyle, vefk ilmiyle uğraşan din alimlerine birlikte verilir hale geldi. Bu sebeple gerçek medyum özelliği taşıyan kişilerle, diğerlerini ayırt etmek hayli zor bir hale geldi. Medyum tavsiyeleri bu sebeple, kullanıcıların en çok başvurdukları araştırma konularından biri durumunda.  

En Etkili Medyum Nasıl Bulunur?

Herhangi bir nedenle medyumluk hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda, yapmanız gereken en iyi şey, ilgili medyumla ilgili bulabildiğiniz kadar çok detay bilgiye ulaşmaya çalışmanızdır. Medyum tavsiyeleri vat eden siteler ve bilgi kaynaklarında bulunan bilgiler, herkesin yaptığı gibi reklam içerikli olacaktır. Dolayısıyla burada sunulan bilgilerin pek çoğu düzmece veya yanıltmaya yönelik olarak hazırlanır. En doğru medyuma ulaşabilmek için yapılması gereken medyumun çalışmalarıyla ilgili bilgi edinmek, daha önceki çalışmalarıyla ilgili olabildiğince fazla bilgiye ulaşmaya çalışmak, dini bilgi birikimi hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışmaktır.

Medyum tavsiyeleri ile ilgili tüm kaynaklardan uzak durmak en aklıselim seçenek olacaktır. Dini birikimi yeterli olmayan, yanı sıra doğuştan belirli yeteneklere sahip olmayan kişilerin art niyetli sunuşları, ruhla alemiyle doğrudan bağlantı halinde oldukları, gelecekle ilgili bir çok şey gördükleri yönünde olur.

Gerçek Medyum

Dini bilgisi üst düzeyde, düzgün bir ahlaka sahip, Havas ve vefk ilimlerinde uzmanlaşmış, tüm sorunları doğru duaların, hangi zaman dilimlerinde yapılacağı ve islami inanç sistemi içerisinde var olan yöntemlerle çözeceğini vat eden kişiler gerçek medyumlardır. Bunun dışında medyum tavsiyeleri hakkında internet üzerinde yapacağınız tüm araştırmalar, sizlerin yanlış şekilde yönlendirilmeniz anlamına gelecektir. İslami inanç çerçevesinde çözülme olasılığı olmayan herhangi bir konuda medyuma başvurmanız halinde, istediğiniz sonuca ulaşabilmeniz mümkün olmayacaktır.

2 yorum

  1. Bende almanyadan yazıyorum arkdaşaım sedat hocamı memelkete gıttgımde bır arkdaş sayesınde buldum ve o arkdaşa cok dualar ettım gercekten cok memnun kaldım allahrazıolsun hocamdanda soran herkese SEDAT hocam dıyorumm

  2. evet elife hocayla bende çalışıyorum şuanda daha 9.gün oldu ve inanın sonucu aldım.ama elife hoca dur daha geldikten sonrada bazı yapacağımız şeyler varki hem kalıcı olsun hemde bozulmasın dedi.her şekilde çok net bir hoca.elife hocamı arayın bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir