Medyum Hoca Sadece Manevi Danışman, Karar Merci Allah’ındır !!!

Benim sevgilim ve ailesi Kosova’lı. Kendilerince bir adetleri ve alışagelmiş davranışları mevcut.  Beni istemediler hiç. Kendi adetlerinden ve geleneklerinden uzak olduğum için. Ama bana kalırsa da bir kısmet bağlılığı vardı üzerimde. Bende bu duru için kendime en iyi medyum hoca araştırmasına girdim. Orada ki sayfa buradaki internet sayfası derken içinden çıkılamaz bir hale geldim.

Hele öyle bir yazılar var ki kanım dondu kaldı resmen.  Yok dolandırıcı medyum, yok şarlatanlar, yok sahtekar medyumlar derken kendi kendimi kaybettim. Medyum şikayet sayfaları, iftiralar, kedilerini kaybetmiş bir çok kimselerle dolu yazılar. Bu defa da içime şüphe geldi. İnsan hocalardan korkmamalı derdini anlatmalı bana kalırsa. Ama bunun gibi sahte medyumlar yüzünden çoğu kişi eminim benim gibi hareket ediyordur.

En sonunda nasıl bir medyum aramam gerektiğini anladım. Bir medyum hoca öncelikle kişiliği tam olmalı, sahte şeylerden uzak durmalı, geniş açıyla bakabilen bir kimse olmalı. Tam da bu özelliklere sahip bir medyum hoca buldum. Eminim bunun gibi çok kişi vardır da benim denk gelmem oldukça beni mutlu etti. Kendisi profesyonel yaşam koçu medyum elife hoca.  O kadar naif ve o kadar iyi biri ki. Tam bir aileden biri gibi. Hem oldukça bilgili bu konuda. Yaklaşıkta 20 yıldır bu konuda deneyim kazanmış binlerce kişilerle ilgilenmiş. Leb demeden leblebiyi anlar hale gelmiş. Ciddi anlamda işine oldukça emek veren ve her işini sıkı sıkıya takip eden bir kimse.

Böyle çalışan kişiler artık kalmadı ki hayatta. Benim sizlere yegane tavsiyelerimden biridir. Lütfen garantili çözüm yapıyoruz şeklinde yazan kimselere itibar etmeyiniz. Her şeyin başı Allah’tır. Hoca sadece manevi danışman, manevi yardımcıdır. Karar merci yalnız ve yalnız Allah’a aittir.

2 yorum

  1. evlendiğim günden bu yana eşimde bana karşı soğukluk vardı adamın gözü beni hiç görmüyodu sürekli beni azarlıyor ters davranıyordu bi aratırma sonucunda elife hocamın bu işlerle ilgilendiğini ve dertlere deva olduğunu gördüm şuan da hala çalışıyoruz içim çok rahat işlemimiz bitince eminim ki gülerek buraya sonucunu yazıcaam

  2. günlerdir nee yemek ne uyku hiçbir şey yapamıyorum tadım tuzum kalmadı artık çıkmaz bi sokakta çabalıyor gibi hissediyorum kendimi sevdiğim neden bana geri gelmiyor ya ki ben ona bu kadar vurgunken özlüyorum ya kavgalarımızı bile özlüyorum allah rızası için biri bana yol göstersin düşünmekten beynimi yicem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir