Geri Getirme Büyüsü

Çiftler arasında bazen olumsuzluklar yaşanır. Bu olumsuzluklar arasında ayrılık ve terkedilme gibi gönül bağı kopması yaşanabilir. İşte bu gibi durumlarda öncelikle sevgiliyi geri döndürme duasından tutun da sevgiliyi geri getirme büyüsüne başvurulabilir.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılırken bazı malzemelere ihtiyaç vardır. O sevgilinin gelmesi , aşk ve sevgisinin artması için bu malzemeler eşliğinde tütsü yapılır.  Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılırken de bu büyünün olmasına inanılması çok önemli bir şarttır.

İnanmak bu manevi işlerin başında inanç vazgeçilmez bir olgudur. Sevgiliyi geri getirme büyüsünden tutun bütün büyülerle kendi başlarına uğraşan, kendileri yapmaya çalışan kişiler oldukça olumsuz sonuçlarla karşılaşabilir ve kendilerine zarar verebilme ihtimalleri oldukça yüksektir. Bu durum büyülerin yapılma esnasında ki yapan kişinin eksikliğinden kaynaklı,ters şekilde etki yapmasından kaynaklanmaktadır. İstemeden de olsa büyüden siz etkilenebilirsiniz. Büyü farklı işlemlerin bütünüdür. Her bir bütünü toparlamayı madden ve manen yapan kişi bilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir