Gerçek Güvenilir Medyum Yorumları

Gerçek güvenilir medyum yorumları,Resmi ruhsatlı medyumlar, güvenilir medyumlar, ,Şifa enerjileri,Parapsikoloji,Metafizik enerjisi, havas ilmi,Bioenerji ve manevi ilim uzmanları ve birçok manevi ilme dair konu ve konular için aşk ve bağlama adıyla yayınlamış olduğumuz internet sitemizi inceleyebilirsiniz.
Bildiğiniz üzere arkadaşlar günümüzde çok fazla sahtekar medyumlar çıkmıştır fakat anlamadığınız bir husus var ki esasında sonuçları veren hocalar değildir, sonuçları veren Allah’tır. Eğer bu kuralı icraatınız da da hayata geçirirsiniz en büyük düğüm burada çözülmüş olacaktır. Sahte medyumlar ve onlara dair yorumları size geleceğe dair vermiş olduğu sözlerine inanarak hareket etmeniz sizi her zaman yanılgıya düşürmüştür. Bundan da anladığınız üzere gerçek medyumlar, güvenilir medyumlar sizlere gelecek hakkında bilgi veremezler yani kesin sonuç çıkacak bunu yaparsak hemen dönecek şeklinde kesin ifadeler kullanmazlar. Çünkü böyle bir ilim, böyle bir yetenek veya böyle bir durum yoktur. Gelecek ve gaib yalnızca Yüce Yaradan’a aittir, medyumlara veya hocalara değil.

3 yorum

  1. kuzenimin evliliği bozulmak üzereydi sebebi ise başka bir kadının araya girmesiydi ne yapsalar olmadı sonunda ben medyum Sedat ile görüştüm soğutma işlemi yaptı ve kuzenim o kadından kurtuldu evliliğide kurtulmuş oldu

  2. ben özümde kırgızım ama kıbrısta yasıyorum öğrenciyim üc dil biliyorum bir otel sahibine asık oldum 23 yasındayım birlikte cok güzel vakit gecirdik o da 38 yasında evlenmis bosanmıs ama aramıza soğukluk girdi tekrardan onunla olmak istedim. elife hocayı aradım bana bizi birlestireceğini söyledi ve dediğinden daha fazlasını yaptı o kadar mutluyuz kş ne istesem ne desem yapıyor her zaman yanımda hiç gitmiyor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir