Evinizde Huzur İstiyorsanız Yapmanız Gerekenler

Evinizde Huzur İstiyorsanız Yapmanız Gerekenler

Önce ki çağlarda cadıların kullandığı malzemeler şimdi ünlü medyumlar tarafından devam ettirilmekte. çünkü aslında cadıların uyguladığıda doğaya ait kadim bilgilerdi. bereket simgelerini, kısmet açma simgelerini, kötü ruhlardan arınma simgelerini bilirlerdi ve uygularlardı. biz de bunlardan bazılarını size sunmak istedik. çünkü gizli ilimlerde buna dair bilgilerde çiok fazladır.

evde huzurlu olmak tüm dünyanızı etkileyen bir başlıktır.

örneğin yeni bir ev satın almak istiyorsunuz. öncelikle evde enerjinezden arınıp yeni eve gidin ve içieri girin sakince orada pis ve dayanılmaz bir koku alıyorsanız mutlaka o ev kötü ruhlara aittir. bu evden uzak durun. çünkü sizden önce yaşayanlarda huzur bulmamıştır.

evden kan kokusu ve çürük yumurta kokusu geliyorsa,

evinizde antika varsa ve gidip eskiden birine ait birşeyi almışsanız ve onun enerjisini arındırmadan kullanmaya başladıysanız kesinlikle ondanda huzursuzluk getirecektir.

kırık tabak kaşıkları kesinlikle bulundurmayın. uğursuzluk getirir.

kırık aynaları evinizde bulundurmayın.

eski kimselere ölmüş kimselere ait elbiseleri evinizde bulundurmayın.

bozuk aletleriniz varsa ya tamir edin ya da evde bulundurmayın.

vefk yapan hocalardan ev enerjisini nötürlemek tazelemek için yardım isteyebilirisniz ya da böyle bir şansınız yoksa kendinizin yapacağı bazı şeyler

tütsü yakın

üzerlik otundan veya adaçayından eviniz iş yeri için sıklıkla niyet ederek tütsü yakın. Satacağınız eve de tütsü yakın çağrı verin evrenin iyi ruhlarına sizi arındırması ve koruması için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir