Ermeni Büyüsü

Yaşamımızda bazı şeyleri daha kısa zamanlarda, daha kolay şekilde gerçekleştirme isteği her zaman etkin bir şekilde kendisine yer bulmuştur. Bununla birlikte belirli bir çaba ya da mücadelede sonucun kesin ve net olması da kendine güven duygusunun artması açısından çok önemli olmuştur. Bunu sağlayabilme açısından ise en iyi sonucu her zaman büyüler vermiştir. İnsanların bu konuda deneyimleri, aldıkları sonuçlar gibi pek çok faktör, ilk çağ dönemlerden, modern teknoloji çağına kadar büyülerin ulaşmasını sağlamıştır. Bu gibi gayelerle önemli uğraşlar veren dönemin Ermenileri tarafından elde edilen sonuçlar çerçevesinde belirli bir yelpazedeki büyü grubuna Ermeni büyüsü adı verilmektedir. Büyülere ilişkin olarak bilinen standart ritüellerin haricinde pek çok farklı teknik ile Ermeni büyülerinin yapılabilmesi mümkündür.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerde her konuda ve her durumda etkili sonuçlar alınabilecek farklı çeşitler bulunur. Bunların bazıları temelinde iyilik taşırken, bazıları ise kötülü taşır. Bu çerçevede de geniş bir büyü yelpazesine sahip olan bir büyü grubunu niteleyen Ermeni büyüsü de hem kişisel veya genel iyilik ya da kötücül hedefler doğrultusunda uygulanabilmektedir. Bu yönüyle de Ermeni büyüsünün yapımında medyumun önemli bir rolü bulunuyor. Şeytani alanıyla etkileşimin dahi olması çerçevesinde ruhani varlıklarla kurulacak temaslar oldukça zorlu olabilir ki bu noktada medyumun bu konudaki tecrübe ve kapasitesi sorunsuzca büyünün yerine getirilebilmesi açısından çok önemlidir.

Ermeni Büyüsü Etkileri

Tarih boyunca Ermeni büyüsü grubunda bulunan büyüler, her zaman toplum tarafından çok yüksek kuvvette sahip olan büyüler olarak lanse edilmiştir. Bu yüksek güç kapasitesi nedeni ile her medyum tarafından yapılabilecek büyüler değildir. Çok kuvvetli olmalarına karşın Ermeni büyülerinde etki sürelerinin ortalama olarak 1 hafta gibi olduğu belirtilir. Söz konusu bir haftalık süreçte aşktan, toplumsal olgulara kadar insan faktörünün söz konusu olduğu her alana ve her gayeye ilişkin olarak Ermeni büyüsünün yaptırılabilmesi mümkündür. Ancak bu aşamada medyumunun meziyet ve ruhani açıdan gücü doğrudan önemli bir etki oluşturduğundan, doğru ve gerçek medyumlar aracılığı ile büyülerin yaptırılmasına dikkat etmek en önemli hususu teşkil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir