Ermeni Büyüsü

Gizli ilim aleminde her zaman başarılı çalışmalar gerçekleştirdikleri düşüncesi çağlar boyunca süregelmiş olan Ermeniler tarafından yapılan çalışmaları kapsayan büyüler için Ermeni büyüsü ismi kullanılmaktadır. Ancak temelinde bu büyü türü kendine bağlama büyüsü olarak da bilinmektedir. İnsanlık tarihi boyunca duygular ve düşünceler etkisi ile insanlar bazı şeyleri daha kolay şekilde yerine getirebilmek ya da ulaşabilmek amacı ile büyüler konusunda çalışmalar gerçekleştirmiş ya da bu konuda başarılı olan kişilerden destek almıştır. Eski tarihlerde Ermeniler tarafından bu alanda yapılan başarılı çalışmalar ile günümüzde kendine bağlanması istenen bir kişi için bu büyünün yaptırılması ile başarılı sonuçlara ulaşılabilmektedir.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her zaman büyü yaptırmak isteyenlerin olduğu gibi Ermeni büyüsü yaptırmak isteyenlerinde mutlaka büyülerin şeytanın ve şeytani varlıkları arzusu ve etkisi altında olduğunu unutmaması gerekir. Özellikle de İslam dininde yasaklanmış olan uygulamalar arasında yer alan ve büyük günahlar arasında kabul edilen tüm büyülerde olduğu gibi kendine bağlama büyüsünde de mutlaka her açıdan değerlendirme ve analizlerin bireysel yönden yapılarak, yaptırmaya karar verilmesi çok önemlidir. Aksi halde büyünün çok kısa zaman dilimi içerisinde etkilerini göstermesi ile birlikte son derece ciddi bir vicdani sorumluluk içerisinde bulunulabilir.

Bu aşamada özellikle Ermeni büyüsü gibi son derece güçlü ve doğrudan insan iradesi üzerinde etkiler oluşturmakta olan bir büyü açısından bu etkiler çok daha ciddi düzeyde olabilir. Bu gibi durumlarda iyi düşünerek, karar verilmesi en doğru şekilde sonuçların alınmasını sağlar. Ermeni büyüsünün yaptırılması noktasında ise mutlaka işinin ehli olan gerçek medyumlar ile çalışma gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Çünkü kendine bağlama büyüsünde, büyüyü yaptıran ile büyünün yapılacağı kişinin ilişkideki pozisyonlarının ne durumda olduğu gibi önemli hususlar, büyünün nasıl yapılması gerektiği konusunda önemli değişikliklere neden olabilmektedir. Bunun için mutlaka sertifikalı ve belgeli gerçek medyumlara başvuru gerçekleştirmeye özen gösterilmesi gerekir. Özellikle de günümüzde bu konuda resmi ofislerde yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler eşliğinde uygulanan medyum çalışmalarının tercih edilmesi alınacak sonucun başarılı ve güvenilir olması açısından çok önemlidir.

3 yorum

  1. ALLAH BİZİ KÖTÜ DÜŞÜNCELİ İNSANLARDAN KORUSUN.ALLAHTAN HİÇ KORKMADAN BÖYLE BÜYÜ İŞLERİNE GİRİP İNSANLARIN HUZURLARINI BOZMAKTAN HİÇ KORKMUYORLAR.HOCALARDA OLMASA VAY HALİMİZE.

  2. Annemi büyü yüzünden kaybettik .Akrabaların yaptırdığı ,çok etkili olduğunu sonradan öğrendiğimiz ermeni büyüsü yüzünden annem gün gün eriyerek hastalandı en sonunda vucudu bu duruma dayanamayıp bu dünyadan göçüp gitti.Sizlere önerim kendinizde bitkinlik yorgunluk hisseyosanız hemen bir hocaya gidip kendinize baktırın.Sonra bizim gibi ağır bedel ödemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir