Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü, kara büyülerin arasında en etkili ve en çok kullanılan büyüleri arasındadır. Tarihi çok eski kavimlere dayandığından, çok etkili bir büyü olarak bilinmektedir. Domuz yağı büyüsü, domuz yağı ve cinler ile yapıldığından etkisini baştan aşağıya gösterir. Kişilerin düşüncelerini tamamen alt üst eder. Domuz yağı büyüsünde kullanılan cinler şeytani cinler arasında yer alır. Bu şeytani cinler verilen görevleri en etkili biçimde yapmaktadırlar. Domuz büyüsü, etkili olduğu kadar bozulması da bir o kadar zor büyüler arasında yer almaktadır. Ancak konuda uzmanlaşmış medyumlar tarafından bozulabilmektedir. Domuz büyüsünü sadece yapanlar değil, başka medyumlar da bozabilmektedir. Ancak buradaki en önemli husus medyumun bu konuda bilgili olmasıdır.

 Nerelerde Kullanılmaktadır?

 Özellikle eşler arasında ayırmada, iş kısmet konularında, kişinin düşüncelerini alt üst etmek gibi konularda kullanılmaktadır. Domuz yağı büyüsü en tesirli büyü olmakla beraber, en hızlı etki eden büyü olarak da bilinmektedir.

 Domuz Büyüsü Bozmak

 Domuz yağı büyüsü, şeytani cinlerle yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı kara büyüler listesinde yer almaktadır. Domuz büyüsü bozmada özellikle ayetler, dualar okunmaktadır. Ancak buradaki şeytani olan cinlerin ya def edilmesi ya da öldürülmesi gerekmektedir. Bu nedenle domuz büyüsü bozma yapan kişiler mutlaka tecrübeli olmak zorundadırlar. Aksi hallerde şeytani cinlerin bulaşma riski çok fazladır.

 Eğer bilmeyen bir kişi yaparsa, sorun daha da çok büyüyebilir. Bazı inanışlarda ise domuz yağı lekesinin yıkanmasıyla geçtiği zannedilmektedir. Ancak bu tamamen yanlış bilinmektedir.

4 yorum

  1. Zamanında bana domuz yağından domuz büyüsü yapılmış bunu bulmamız uzun yıllarımızı aldı.İşini iyi yapan hocalar arasında ilk sırada olarak gösterebileceğim sedat hoca sayesinde üzerimdekinin domuz büyüsü olduğunu öğrendim,hocamında yönlendirme ve çalışması sayesinde ise bu beladan sorunsuzca kurtuldum,kendini tuhaf hisseden zaman geçsede bir türlü düzelemeyen insanlara sedat hocayı aramalarını öneririm.

  2. gördüğüm kabusların ardı arkası kesilmiyor arkadaşlarım sende domuz büyüsü etkisi var diyorlar aceba doğru mu

  3. selam bir gün işyerimin kapısının kenarlarında böyle siyahımsı kirli bazı yağlar gördüm,sanki birisi gelip özellikle kapının sağına soluna sıvamıştı.O sabah buna bir anlam bağlamadım.Daha sonra iyi giden işlerimde birden bir kriz çıkarak batmanın eşiğine geldim, birden ne olmuştuda böyle işlerim ani değişimle kötüye gitmeye başlamıştı.daha sonraları duydum ki o kapımdaki yağlar o mered hayvanın yağıymış,beni batırmak için yapılan kötü niyetli insanların kötü işleriymiş.Hiç vakit kaybetmeden hemen bir hocaya gidip yardım istedim ,hocam gelerek kendi elleriyle yağı temizleyip bana da okumam için dualar verdi.çok şükür şuan işimde bir hareketlilik var,o krizi başarıyla atlattım.sedat hocamın özverili çalışması beni batmaktan kurtardı

  4. Ayla ile evleneli daha 15 gün bile olmamıştı ayla kapıda pencerede sürekli birilerinin bize baktığını söylüyor avazı çıktığı kadar bağırıp onları kovmaya çalışıyordu.Ne olduğuna bir anlam veremesemde bu durum pekte normal değildi.Arada 3 ay geçti Ayla hala aynı durumda artık korkmaya başladım.Ne dersiniz sizce Ayla yı bir hocaya mı götürmem lazım,komşuların bazıları bunda büyü var diyor,ben bu işlerden hiç anlamam,Mersinde yaşıyoruz,bildiğiniz iyi bir hoca varsa bana ismini yazar mısınız,inanın duacınız olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir