Büyü Yapmak İstiyorum?

Büyü Yapmak İstiyorum?

Hocaya gitmeyi tercih etmeyenler veya bir medyum hocaya danışmak bakım yaptırmak için durumu olmayanlar kendisi büyü yapmak isterler. Ancak bunun çok önemli şartlarının olduğunu gözden kaçırır. Çünkü büyü enerjisi yüksek bir alana dahil olmak demektir. Ve enerji kontrolünü iyi yapmazsan bir çok sorunla karşılaşma ihtimalin çok yüksek ve büyünün bozulması durumu  sizi sıkıntıya düşürebilir.

En güvenilir medyumlar dahi koruma vefklerini yapmadan veya muska bulundurmadan büyülere  dahil olmazlar. Ya da bakıma bakarak olumsuz bir şey gördükleri takdir de o büyüyü kabul etmezler böylesine derin dikkat gerektiren bir alan olması sebebiyle herhangi biri alıp rahatça büyüyü yapabilmesi beklemiyordunuz değil mi?

Aynı zaman da rahmani cinlerden yardım alınarak yapılan büyü ise durum daha da dikkat gerektirir. Bu yüzden ritüel yapmak istiyorsanız hiç olmaza ilim sahibi bir medyumdan bakıma baktıktan sonra kendi büyünüz yapın en azından hocadan sizin için tehlikeli büyü olup olmadığını öğrenmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir