BÜYÜ VE ÇEŞİTLERİ

1)GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ: Bir kimse güzelliğinden, başarılarından, sevimliliğinden ya da başka türlü iyiliklerinden dolayı çevresinden tedirgin edilir sevgi konusunda bir takım başarısızlıklara uğrarsa bu kötü gözden bilinir. Bu durum bir göz değmesi sayılmaz uğursuzluğa veya kötü enerjiye yorulur. Böyle bir durum için önlem alınması için göz bağlama büyüsü yapılabilir. 

2)TUZ SUYU BÜYÜSÜ: Evliliği sürecince mutlu olamayan birbirlerini sevmelerine rağmen tartışmaları bitmeyen karı kocanın arasını bulmak mutluluk sağlamak için özel tuz suyuna yapılan işlemlere tuz suyu büyüsü denir.

3)SAKIZ BÜYÜSÜ: Sevgilisinden yüz bulamayan ya da onu başkasına kaptıran bir kimsenin tedirginliğinin giderilmesi, sevgilisinin kendine dönmesi için sakızla yapılan büyüye sakın büyüsü denir. Bu büyü öteki büyüler gibi medyum hocalar değil cinci büyücüler yapar.

4)BAL MUMU BÜYÜSÜ: Bir sevgili birden bire bal mumu gibi sararmaya başlar, yemeden içmeden kesilirse ya ona göz değdiğine ya da onun uğursuz bir yerde yapılmaması gereken bir işi yaptığına inanılır. Bu durumda bilgin derin bir medyum hocaya gidilebilir. 

5)SEVGİSİNDEN DAĞLARA DÜŞÜRME BÜYÜSÜ: Bir kimse sevgilisini alamaz veya sevdiği tarafından terk edilirse ya da ondan yüz bulamazsa o kişiyi çıldırtmak dağlara bayırlara düşürüp sevgisini zirveye çıkartabilmek için yapılan bu özel büyüye denir. 

6)SEVGİLİ BULMA BÜYÜSÜ: Sevgilisi olmayan sevilmeyen bir kimsenin bu üzüntüden kurtulması için özel dualar muskalar veya yapılan işlemlere sevgili bulma büyüsü denir. İster genç kız ister erkek olsun kendisine bir sevgili bulabilir.

7)ESKİ SEVGİLİYİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ: Herhangi bir sebepten dolayı çok aşık olma, terkedilmişlik ve ayrılığın içine düşme, yaptığı yanlış hatalardan dolayı sevgilisini kaybeden biri için eski sevgilisi geri dönsün onunla barışsın ve kör kütük aşık olsun diye yapılan işleme sevgiliyi geri getirme büyüsü denir.Sevgiliyi geri getirme büyüsünün bir çok dua ve büyü malzemeleriyle yapılabilen bir çok şedi bulunmaktadır. Örneğin: apraziyal geri getirme büyüsü, en hızlı geri getirme büyüsü, uzaktaki sevgiliyi geri getirme büyüsü, yumurta büyüsüyle sevgiliyi geri getirme, 72 saatte geri getirme büyüsü, en tesirli geri getirme büyüsü, apraziyal yapan medyumlar ve daha geniş bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz. 

8)ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ, ETKİLİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ: Etkili aşk büyüsü ve etkili bağlama büyüsü internetteki medyum sitelerinde en sık karşılaştığımız büyü çeşitlerindendir. Bazı sitelerde dikkatimizi çeken uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır, evde yapılan büyü nasıl bozulur, evde aşk büyüsü nasıl yapılır, evde bağlama büyüsü nasıl yapılır, fotoğrafla aşk büyüsü nasıl yapılır, fotoğrafla bağlama büyüsü nasıl yapılır,resimle büyü,41 karabiber büyüsü ile aşık etme büyüsü tarifi, iğneyle aşık etme büyüsü tarifi, 41 dikiş büyüsü,  aşk büyüsü etkisini etkisini ne zaman gösterir, aşk büyüsünün belirtileri, aşk büyüsü yapılan kişi nasıl davranır, aşık etme büyüsü tarifi, aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder, bağlama büyüsü malzemeleri şeklinde bir çok aşk büyüsü tarifi ve bağlama büyüsü tarifi önümüze çıkmaktadır. Yalnız büyü işlemleri ayinsel ve ruhsal bir olay olduğundan dolayı hem malzemeler hem de kullanılan büyü malzemeleri ruhsal güçlerin çarkından dolayı genel bir tarifi vermek imkansızdır. Aşk büyüsü tarifi veya bağlama büyüsü tarifi veren kişilere veya medyum sitelerine itibar etmeyiniz.

8 yorum

  1. eşimle aramda güvensizlik vardı güvenimi kaybetti oyüzden herşeyini sorguluyorum o da bundan çok rahatsız oluyordu kafamda sürekli nerde acaba ne yapıyor die sorular oluşuyordu Elife Hocam sayesinden bunları aştık şimdi eşimle çok mutluyum ona güvenim sonsuz hersey sızde bitiyor arkadaşlar.

  2. BEN İNGİLTEREDEN YAZIYORUM. MEDYUM SEDAT HOCAYI İSTANBULDA YAŞARKEN BULDUM İŞİM ORADAYDI. ŞİMDİ İNGİLTEREYE GELMEK MECBURİYETİNDE KALDIM. MEDYUM SEDAT HOCA KADAR HARİKASINI DAHA GÖRMEDİM. İNGİLTEREDE OLMAMA RAĞMEN HALA ARARIMKENDİSİNİ VE İŞLEM YAPARIZ. BEN İNGİLTEREYE KADAR İŞİM VASITASIYLA YANİ YÜKSELEBİLDİYSEM SEDAT HOCAM SAYESİNDEDİR. ONUNLA KONUŞTUĞUMAN HAYATIM DEĞİŞTİ YÜKSELİŞ YAŞADIM. ŞUANDA İŞİMDE MÜDÜRÜM. YÜKSELEBİLDİĞİM EN GÜZEL NOKTADAYIM. ARTIK EVLENMEK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADIK HOCAMLA. HAYATIMIN EN GÜZEL İNSANIYLA TANIŞTIM YANİ HOCAMLA. HER ŞEY HOCAM SAYESİNDE HAYATIMDA ÇOK GÜZEL GİDİYOR.

  3. kanla yapılan büyüler var ya mesela adet kanı büyüsü veya yarasa kanı büyüsü gibi. gerçekten çok merak ediyorum böyle büyüler varmı diye. banada geri dönüş yapın ya

  4. ben medyum sedat hocaya bakım yaptırmak istiyorum. bakımda her şey çıkıyormuş sevgilimin beni terkediş sebebini çok merak ediyorum cidden.

  5. PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRAN VAR MI? GİDEN SEVGİLİYİ DÖNDÜRMEK İÇİN ÇOK ETKİLİYMİŞ ÖYLE DİYORLAR? BENDE MEDYUM ELİFENİN EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜNÜN ÇOK ETKİLİ OLDUĞUNU DUYMUŞTUM. PAPAZ BÜYÜSÜ MÜ YOKSA EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ MÜ SİZCE?

  6. uzaktan fotoğrafla aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ben arkadaşlar. lütfen bu konuda bana yardımcı olun. ben kendim almanyada yaşadığım için gerçekten gelme imkanım olmuyor. ondan dolayı uzaktan etkili aşk büyüsü yapan bayan medyum hoca söyleyin bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir