Bioenerji ve Merak Edilenler

Bioenerj uzmanlarının yazdığı yetkin kitaplardan derlediğimiz bazı başlıkların cevaplarını size soracağız. Bioenerji büyü müdür?, bioenerji uzmanı olmak için ne yapmalı? gibi soruları ve benzerlerini cevaplayacağız.

Ünlü bioenerji uzmanlarının soru ve cevaplarını sizlere sunuyoruz.

  1. bioenerji ile kişiye hastalık, cin, büyü musallatları bulaşır mı? bioenerji zaten kişiyi ruhsal veya fiziksel olarak şifalamak hayatında ki ters giden şeyleri enerji yardımıyla yoluna koymaktır bu yüzden aksine bunlardan kurtarmak için faydası vardır.
  2. cin musallat olması veya nazar bioenerji çalışmaları ile temizlenir mi? nazar bozan medyumlar veya cin musallatı için muska hazırlayan medyumlar hayli fazladır bunlardan bir diğer yolda bioenerji uzmanından yardım çalışması istemektir. büyü yapmaktan farkı enerji çakralarınızı kendiniz açmanız ve bunu bir ömür boyu kullanabilmenizdir.
  3. Herkes Bioenerji yapabilir mi? bioenerji tıpkı medyumluk gibi el almayı gerektirir. Hatta ocaktan biri şifalama yaparsa daha etkili olur ama el almış kimselerde işin üstadıdır. enerji kanallarını bilmeden bioenerji yapamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir